Bindemanis un Trofimovs aizvadījuši UCI kategorijas junioru velobraucienu Beļģijā

Svētdien Beļģijā norisinājās UCI 1.1 kategorijas junioru viendienas velobrauciens “Guido Reybrouck Classic”, kurā 44. vietā finišēja Kristofers Bindemanis, bet 49. pozīcijā velobraucienu noslēdza Deniss Trofimovs.

Divi Latvijas junioru vecuma šosejas riteņbraucēji 2017. gada sezonu iesākuši divās Nīderlandes junioru komandās. Kristofers Bindemnais pārstāv “RWC Ahoy”, bet Deniss Trofimovs(bijušais RRS audzēknis) “Monkey Town” vienības. Abi latviešu sportisti jau arī aizvadījuši pirmās sacensības jaunajā sezonā.

Svētdien, 19. aprīlī, abi Latvijas pārstāvji bija dalībnieku vidū UCI 1.1 kategorijas viendienas velobraucienā “Guido Reybrouck Classic”. Uz starta izgāja kopumā 198 dalībnieki, tostarp Polijas un Slovēnijas junioru izlašu sportisti.

Dalībnieki mērojās spēkiem 128,7 kilometru garajā distancē ar virkni dažāda garuma un stāvuma pauguriem, kā arī ar 12 bruģa sektoriem. Distances laikā sportistiem bija jācīnās ar spēcīgiem sānu vējiem. Par velobrauciena uzvarētāju kļuva Lielbritānijas sportists Jakobs Vaughauns, kurš finiša spurtā apsteidza beļģu sportistu Tomasu Vanštelandu. Uzvarētāja laiks distancē bija 3 stundas 9 minūtes un 58 sekundes. Labāko trijnieku noslēdza Nīderlandes sportists Mathijs De Lengs, no uzvarētāja atpaliekot par 3 sekundēm.

No Latvijas junioriem visaugstāk ierindojās Kristofers Bindemanis, kuram starp 90 finišējušajiem 44. vieta. (+00:02:17 aiz uzvarētāja) Bindemanis sekmēja komandas biedra Maikela Zijlārda sesto pozīciju. Deniss Trofimovs sacensības noslēdza 49. pozīcijā. (+00:02:24 aiz uzvarētāja)

 

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu