Izglītojamo uzņemšana

Rīgas Riteņbraukšanas skola uzņem izglītojamos sagatavošanas grupās:

Šosejas riteņbraukšana no 7 gadiem;

BMX riteņbraukšana no 6 gadiem.

Rīgas Riteņbraukšanas skolas izglītojamo uzņemšanas, pārcelšanas un atskaitīšanas veidlapas:

1. Iesniegums – uzņēmšana skolā

2. Iesniegums – atskaitīšana no skolas

3. Iesniegums – atskaitīšana no skolas no trenera

4. Iesniegums – pāriešana pie cita trenera

5. Iesniegums – programmu maiņa

Iesniegums (spiest šeit)

Nākošie jaunie riteņbraucēji un viņu vecāki!

Rīgas Riteņbraukšanas skola uzņem audzēkņus sagatavošanas grupās:

Riteņbraukšana šosejā no 8 gadiem;

MTB no 8 gadiem;

BMX nodaļā no 6 gadiem.

Rīgas Riteņbraukšanas skola uzaicina Jūs, treniņ nodarbībās pilnveidojot fizisko un intelektuālo attīstību, kļūt par sabiedrībā vispusīgi attīstītām personībām.

Rīgas Riteņbraukšanas skola piedāvā:

Trenējot jaunos riteņbraucējus šosejā, riteņbraukšanas iemaņu apmācībai izmantojam Biķernieku KSB – Eizenšteina ielā 2 un Uzvaras parka Sporta aktīvās atpūtas centrā – Uzvaras bulv.15;
Trenējot jaunos riteņbraucējus velokrosā (MTB, ar kalnu divriteņiem), riteņbraukšanas iemaņu apmācībai izmantojamBiķernieku, Kleistu, Beberbeķu Mežaparka un citus meža parkus;
Trenējot jaunos riteņbraucējus trekā, riteņbraukšanas iemaņu apmācībai izmantojam Paņevežas slēgto un Klaipēdas atklāto velotrekus;
Trenējot jaunos riteņbraucējus BMX, riteņbraukšanas iemaņu apmācībai izmantojam Kleistu slēgto trasi, un 2010.g. jaunbūvēto Mežaparka atklāto BMX trasi.

Papildus riteņbraukšanas tehniskai un taktiskai apmācībai, RRS audzēkņi tiks apmācīti specializētos vingrinājumos vieglatlētikā, viegl.krosā; sporta spēlēs – basketbolā, futbolā, rokasbumbā, volejbolā, florbolā; ziemas periodā – slēpošanā, peldēšanā, specializētos vingrinājumos uz velotrenažieriem un vispārīgiem fiziskās attīstības trenažieriem, padarot Jūsu bērnus veselus un sabiedrībai vairāk noderīgus.

Sasniedzot 12 gadu vecumu sagatavosim un palīdzēsim iegūt Latvijas Republikas Ceļu Satiksmes drošības direkcijas izsniegtās riteņbraucēja tiesības piedalīties valsts ceļu satiksmē.

Iepazīstināsim ar treniņmetodikas pamatiem, sacensību taktikas apguvi, Latvijas sporta vēsturi, tai skaitā ar Latvijas riteņbraukšanas sporta veida vēsturi, kurai 2011.gada 12.augustā apritēs 125 gadi.

Minētie sadarbības priekšlikumi pamatojas uz Latvijas Zinātnes un Izglītības ministrijas apstiprinātām programmām un Rīgas domes Izglītības, Jaunatnes un sporta departamenta apstiprināto Rīgas Riteņbraukšnas skolas nolikumu.

Treneri

Sporta veidi

Telefons

Adrese:

Mečislavs Bartušēvičs  šoseja,MTB,treks 26137910 Kurzemes raj. Grīvas iela 28
Oļegs Korotčenko  VFS,šoseja,MTB 29432900 Kurzemes raj. Grīvas iela 28
Jānis Krišlauks  VFS,šoseja,MTB 29589405 Purvciems.38 vsk. Burtnieku iela 34
Iļdars Aisens  VFS, MTB, šoseja 26600230 Purvciems.38 vsk. Burtnieku iela 34
Tatjana Aisena  VFS, MTB, šoseja 26841927 Stāmerienes iela 8, 20.vsk.
Andris Rudzītis  VFS, MTB, šoseja 29456090 J.Grestes iela 14, 90.vsk.
Normunds Noreiko  MTB, šoseja 26416161 MTB, Ķengarags. Kaņieru 15
Jānis Lapsiņš VFS, BMX 26313734 Mežaparka BMX trase
Vitālijs Smirnovs MTB,Šoseja, Treks,Bmx 29556666 Grīvas 28, Viskaļu “Velo serviss”
Oskars Gailišs VFS, MTB 26567444 31. VSK, Skuju 11