Arvja Pizika kauss velokrosā noslēdzas ar azartiskiem posmiem Salaspilī un Valmierā

Ar posmiem Salaspilī un Valmierā noslēgusies 2017. gada Arvja Pizika kausa izcīņas sacensību sezona velokrosā. Par kopvērtējuma uzvarētāju elites vīru konkurencē kļuva “Rietumu banka – Rīga” pārstāvis Dmitrijs Sorokins. Foto: Agnis Melderis.

Arvja Pizika kausa izcīņas sacensības velokrosā (“cyclocross”) notiek kopš 2012. gada. Šajā gadā seriālā tika iekļauti četri posmi, kas notika Bauskā, Rīgā, Salaspilī un Valmierā, pulcējot dažādas vecuma velokrosa cienītājus. Lielā daļā vecuma grupu dalībnieki startēja ar “cyclocross” velosipēdiem.

Sezonas noslēdzošie divi posmi aizvadītās nedēļas nogalē notika Salaspilī un Valmierā. Abās pilsētās rīkotājiem izdevās izveidot aizraujošu un velokrosam piemērotu trasi. Ja Valmierā sacensības notiek jau kopš pirmās seriāla pastāvēšanas sezonas, tad Salaspilī Pizika kausa izcīņas posms norisinājās pirmo reizi. Elites konkurencē Salaspilī uzvarēja Dmitrijs Sorokins, bet Valmierā triumfa lauri tika igauņu sportistam Mānurmam Joonam.

Sezonas kopvērtējumā elitē uzvarēja Dmitrijs Sorokins. “Rietumu banka – Rīga” pārstāvis otrajā un trešajā vietā atstāja Aleksu Krastu (“MSĢ/ Ogre”) un Kristapu Kipuru (“Ebike Machine”).  Open klasē četru posmu vērtējumā labākais bija Kristaps Kancers (“Sportland Bottecchia”), apsteidzot Oskaru Saulīti (“Subaru AD REM Auto”) un Raimonds Brokānu. Master kategorijā triumfs Edgaram Kalniņam (“KS Sporta klubs”), otrā vieta Tomam Koham, bet trešā Margusam Tuikam.

Dāmu kategorijām uzvarēja Marta Ratniece, kurai sekoja komandas biedrenes no “Riteņvasara” komandas Dace Raitgara un Lelde Pētersone. M16 jauniešu grupā pārāks pār konkurentiem izrādījās Roberts Andersons. Uzreiz aiz “RRS/ Grīva” braucēja palika “KS Sporta klubs” puiši – Ronalds un Oskars Blumbergi. Šajā pat grupā meitenēm nepārspēta izrādījās ķekavniece Santa Sanija Jurgena, otrā dobelniece Evelīna Ermane Marčenko, bet trešā Katlina Kuka.

M14 grupā puišiem:

 1. Krišjānis Justs Ratnieks, RRS/ Iļģuciems
 2. Rihards Reinfelds, Ķekavas novada sporta skola
 3. Rūdolfs Piziks, Valmieras velo vienība

W12 grupā meitenēm:

 1. Paula Kibare, Rīgas Favorīts
 2. Elēna Selga, Hawaii Express
 3. Rūta Binovska, RRS/ Alfa

M12 grupā zēniem:

 1. Edgars Timermanis, Dako Ziemeļvidzeme/ Vidzemes mērnieks
 2. Kristers Celitāns, Carām ejot/ Riteņvasara
 3. Emīls Allers, Baltic Cannibal team/ BMX Mārupe

M10 grupā zēniem:

 1. Alvils Pētersons, Riteņvasara/ RRS Iļģuciems
 2. Helvijs Kancers, Belo CP
 3. Ričards Hansons, Belo CP

W10 grupā meitenēm:

 1. Kate Skujiņa
 2. Laura Klismete, Belo CP
 3. Sofija Zagladova

M8 grupā zēniem:

 1. Valts Skujiņš, Belo CP
 2. Oskars Štrauhmanis, Baldones Riteņbraukšanas nodaļa
 3. Džeimss Straubergs, Belo CP

Arvja Pizka kausa izcīņas sacensības rīkoja Valmieras velo vienība. Tās atbalstīja Bauskas, Valmieras, Salaspils un Rīgas pašvaldības, kompānija “Fazer”, “Valmiermuižas alus” un “Nutrend” sporta uzturs.

Agņa Meldera fotogalerija atrodamaŠEIT:

Avots – www.lrf.lv

Detaļas

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Rīga, Grīvas iela 28, LV-1055

Tel.: 67473810, 67553275

Fax.: 67473809

e-mail: rrs@riga.lv

Izvēlne

menu