Ansons un Kažis jaunatnes rangu pirmie numuri

10.10.2017

Publicēti 2017. gada sezonas junioru un jauniešu rangi šosejas riteņbraukšanā. Pirmais ranga numurs junioru konkurencē ir “Talsi/ MSĢ” sportists Kristers Ansons, bet jauniešu rangā visvairāk punktus ieguvis “Daugmale/ RRS/ MSĢ” šosejas riteņbraucējs Daniēls Kažis.

2017. gada šosejas riteņbraukšanas sacensību sezona Latvijā ir noslēgusies. Oktobris un novembris ir laiks, kad jaunie šosejas riteņbraucēji izmēģina spēkus MTB un CX velokrosa sacensībās un gatavojas jau nākamajai sezonai. Latvijas junioru izlases galvenais treneris Jānis Veide un Latvijas jaunatnes izlases galvenais treneris Mārtiņš Trautmanis ir sagatavojuši sezonas rangus. Tajos sportisti tika vērtēti kā pašmāju, tā arī starptautiskajās sacensībām.

Junioru ranga pirmais numurs sezonas noslēgumā ir Eiropas čempionātā 14. vietu izcīnījušais Kristers Ansons. Latvijas junioru čempions grupas un individuālajā braucienā sezonā kopumā nopelnījis 309 punktus, uzvarot vairāk nekā pārliecinoši. Otro vietu rangā ieguva Latvijas vicečempions grupas braucienā Kristaps Pelčers. “Kuldīga/ MSĢ” sportists, kurš pārstāv arī “Dobeles dzirnavnieks/ Focus bikes team” komandu sakrājis 88 punktus. Tikmēr ranga trešais numurs ir viņa komandas biedrs Arvis Rendors. Latvijas junioru čempionam kritērija braucienā izdevies tikt pie 81 punkta. Labāko sešiniekā rangā ir arī Ričards Roberts Sauja “RRS/ Grīva/ MSĢ”, Kristaps Siltumēns (“RRS/ Purvciems”) un  Alekss Jānis Logins (“RRS/ Purvciems/ MSĢ”).

Ar pilnu rangu iepazīties varŠEIT:

Latvijas jauniešu šosejas riteņbraukšanas rangā pirmais numurs ir Daniēls Kažis. “RRS/ Daugmale/ MSĢ” pārstāvis šajā sezonā triumfēja Latvijas čempionāta individuālajā braucienā, kā arī ieguva piekto vietu prestižā “Radjungendtour” kalnu etapā. Kopumā rangā Kažis saņēmis 290 punktus. Otrajā pozīcijā rangā atrodas valsts čempions grupas braucienā un piektās vietas ieguvējs “Radjungendtour” noslēdzošajā posmā Pauls Rubenis. “RRS/ Purvciems” sportista kontā 217 punkti. Trešajā pozīcijā atrodas pirmo gadu jauniešu vecumā aizvadošais Kristiāns Belohvoščiks. “RRS/ Belo CP” pārstāvis izcīnīja otro vietu šī gada Latvijas čempionāta grupas braucienā. TOP 6 spējuši iekļūt arī – Roberts Andersons (“RRS/ Grīva”), Eduards Strēlis (“RRS/ Alfa/ MSĢ”) un Alekss Krasts (“Valmieras velo vienība/ Ogre/ MSĢ”).

Ar pilnu rangu iepazīties var ŠEIT:

Avots – www.lrf.lv