Alekss Krasts finišē 49. vietā Eiropas junioru čempionātā velokrosā

05.11.2018

Nīderlandes pilsētā Hertogenbosā aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās Eiropas čempionāts velokrosā (Cyclo – cross), kurā Alekss Krasts(RRS audzēknis) junioru puišu grupas sacensībās finišēja 49. vietā. Par uzvarētāju kļuva mājinieks Pims Ronhārs.

Alekss Krasts(RRS audzēknis) šajā gadā sevi apliecinājis kā daudzpusīgs sportists, gūstot godalgas gan Latvijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā, gan valsts čempionātos MTB XCO krosā un MTB maratonā. Jau vairākus gadus ogrēnietis piedalās arī dažāda mēroga velokrosa sacensībās, kas īpaši popularitāti iemantojušas Beļģijā, Nīderlandē un citās Rietumeiropas valstīs.

Aizvadītās nedēļas nogalē Alekss Krasts Nīderlandes pilsētā Hertogenbosā izgāja uz starta Eiropas čempionātā velokrosā. Junioru konkurencē kopumā piedalījās 58 sportisti. Ogrēnietis startēja no noslēdzošās starta rindas. Distances laikā savas pozīcijas Krasts nedaudz uzlaboja. Finišs tika sasniegts 49. vietā, 4 minūtes un 36 sekundes aiz uzvarētāja.

Par Eiropas junioru čempionu kļuva nīderlandietis Pims Ronhārs, kurš trasi veica pēc 44 minūtēm un 53 sekundēm. 14 sekundes viņam zaudēja un sudraba godalgu ieguva beļģis Vitse Mēusens. Trešā vieta citam beļģim Tibo Nijsam (+00:00:21).

 

Avots – www.lrf.lv