Aizvadītas šosejas riteņbraukšanas sacensības – Latvijas čempionāts U14 vecuma grupā un “Toyota” Rīgas velomaratonsSestdien un svētdien, 4. un 5. jūnijā, aizvadītas šosejas riteņbraukšanas sacensības – Latvijas čempionāts U14 vecuma grupā, Smiltenē un “Toyota” Rīgas velomaratons.

Rīgas Riteņbraukšanas skolas (RRS) audzēkņiem izdevās uzrādīt labus rezultātus abās šajās sacensībās.

Sestdien Smiltenes novadā vairāk nekā 500 dalībnieku startēja vienās no Latvijas slavenākajām riteņbraukšanas sacensībām “Smiltenes kauss”, kur ietvaros notika arī Latvijas čempionāts U14 vecuma grupās.

Puišu konkurencē 40 km distancē spraigā finiša spurtā, par Latvijas čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva “RRS” audzēknis Helvijs Kancers (treneris A.Brēmanis), kurš otrajā vietā atstāja Alvilu Pētersonu “RRS” (treneris S.Tihoņenko) un trešā vieta Geogram Tjuminam “RRS” (trenere T.Aisena).

Meitenēm U14 vecuma grupā 20 km distance par Latvijas čempioni kļuva Ieva Jurēviča “RRS” (trenere T.Aisena), otrā vietā  Katrīna Amanda Kozlovska “RRS” (treneris S.Tihoņenko), trešā vieta Katei Ketrīnai Skujiņai “RRS” (treneris A.Brēmanis).

Svētdien gandrīz divi ar pusi tūkstoši velo mīļu no visas Latvijas un apkārtējām valstīm startēja galvaspilsētas lielākajā velo notikumā “Toyota” Rīgas velomaratonā.

Sporta distance uzvaras laurus plūca Latvijas U23 čempions Pauls Rubenis (bijušais RRS audzēknis). Tautas brauciena distance trasē devas vairāk nekā 1000 braucēju, finišā pirmais iebrauca “RRS” audzēknis Klāvs Milčs (treneris Aisena I.Aisens). Otrajā vietā sekoja Arvils Vikštrems (“Velo+ Bottari Baltic”), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa “MSĢ/ RK Liepāja” velobraucējs Markuss Lagzdiņš.

Komandu vērtējumā uzvarēja “MSĢ” komanda, otrajā vietā “Rīgas Riteņbraukšanas skola (RRS)” komanda, trešajā vietā “Velo+ Bottari Baltic” komanda.