slider2

Aicinām darbā izglītības metodiķi

DARBA SLUDINĀJUMS

Rīgas Riteņbraukšanas skola

Aicinām darbā izglītības metodiķi (profesijas kods: 2351 01).

Darba vieta: Rīga, Grīvas iela 28.

Prasības:

• Izglītība atbilstoša 11.09.2018. MK noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”
  • Vēlama pieredze līdzīgā amatā
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī
  • Vēlama pieredze darbā ar VIIS un e-klasi
  • Labas datorprasmes (MS Office)
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes

Darba pienākumi:

• Organizēt mācību-treniņu procesu izglītības iestādē un nodrošināt tā metodisko vadību
  • Kārtot dokumentāciju par izglītojamo uzņemšanu, atskaitīšanu, pārcelšanu atbilstoši MK noteikumiem
  • Ievadīt datus Valsts izglītības informācijas sistēmā
  • Citi pienākumi atbilstoši amata aprakstam

Piedāvājam:

• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Profesionālās pilnveidošanās iespējas un personīgo izaugsmi

Darba laiks: pilnas slodzes darbs.

Algas likme: 911 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Pieteikties var līdz š.g.28.jūnijam, sūtot CV un motivācijas vēstuli (norādot amatu, uz kuru pretendē) uz rrsk@riga.lv.

Uz pārrunām tiks aicināti pretendenti, kuri atbildīs noteiktajām prasībām.

Par rezultātiem tiks informēti tikai tie pretendenti, kuri būs ieradušies uz pārrunām.

Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas Riteņbraukšanas skola. Pretendentu personas dati tiks uzglabāti 2 gadus pēc konkursa noslēgšanas.