slider2

Sasniegumi

Rīgas Riteņbraukšanas skolas audzēkņu labākie sasniegumi 2015.gadā:

 

Riteņbraukšanā šosejā:

 

Toms Skujiņš –

*Tour of Solidarnost(UCI) 4.vieta;

*Vinston Salem Cycling Classic(UCI) 1.vieta;

*Tour of Beauce(UCI) 2.vieta;

*Amgen Tour of California 3.posmā(UCI) 1.vieta;

*Philadelphia Int.Cycling Classic(UCI) 3.vieta;

*Amerikas rangā 1.vieta;

 

Andris Smirnovs –

*Moscow Cup(UCI) 6.vieta;

*Tour of Estonia(UCI) 3.vieta;

 

Kristas Neilands –

*Tour of Podliasie(UCI) 5.vieta;

*GP Liberti Portugal(UCI) 5.vieta;

 

Armands Bēcis –

*Odessa Grand Prix(UCI) 4.vieta;

*Taihu lake Ķīna(UCI) 1.vieta;

 

Andris Vosekalns –

*Minsk Cup(UCI) 5.vieta;

 

MTB disciplīnā:

 

Matīs Preimanis –

*Jelena Gora Trophy(UCI) 4.vieta;

*Sigulda Cup(UCI) 3.vieta;

 

Pēteris Janevics –

*Salcano MTB Cup(UCI) 4.vieta;

*Jelena Gora Trophy(UCI) 1.vieta;

 

 

BMX disciplīnā:

 

Reino Liepņš –

*Pasaules čempionātā 4.vieta;

*Eiropas čempionātā 7.vieta;

 

Filips Krists Rozītis –

*Eiropas čempionātā 4.vieta;

*LV jaunatnes Olimpiādē 3.vieta;

 

Justs Lapiņš –

*Eiropas kausa kopvērtējumā 6.viet;

 

Kristers Apels –

*Pasaules čempionātā 2.vieta;

 

Markus Ozoliņš –

*Eiropas čempionātā 8.vieta;

 

„RF MONUM” komanda –

*Eiropas kausa komandu vērtējumā ieguva 2.vietu.

 

 

Rīgas Riteņbraukšanas skolas audzēkņu labākie sasniegumi 2011.gadā:

 

Riteņbraukšanā šosejā:

 

1.1.      Andris SMIRNOVS  LAT 1990 02 06 ( tr.-M.Birzulis, N.Noreiko, V.Smirnovs ) ;

 

Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā – U-23 grupā – 1. vieta ( 2070 punkti );                                                                                                                   

 

     *  Pasaules Čempionāts , Under 23,168 km gr.br. Copenhagen, 23.09.2011. – 10.vieta;

    *   Sint – Gillis – Was114 km gr. Starpt.. , Beļģija, 08.09.201124. vieta;

      * Kemen Omloop Echt-Susteren177 km gr. UCI 1.2 k. , Echt Holande, 04.09.2011. – 1. vieta;

     *  Putte Mechelen120 km gr. , Beļģijā, 31.08.20111. vieta;

    *  Baltic Chain Tour (daudzdienu brauc.) 16.-20.08. ( 637,6 km – 12. vieta;

  *   Central European Tour ,  UCI 1.2 kat., 24.07.2011.,Budapešta  – 1.vieta;

  *   Central European Tour ,  UCI 1.2 kat., 23.07.2011. – 30. vieta;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, Itālija, 165,6 km gr.br.- 4.43:08 uzv. (+ 13:00 ),17.07.2011. 55. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 5. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 7. vieta;

  *    Tallinn – Tartu G P  Elite, UCI 1.1 kat. , 180 km gr., 28.05.2011. – 13. vieta;

  *    Jurmala  Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 20.05.2011. –31. vieta;

  *    “Grand Prix de Moscau”, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr.,02.05.2011. – 31. vieta;

  *    “Memorial of Oleg Dyachenko”, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 163 km gr.,01.05.2011. – 31. vieta;

 *    “ Mayor”s Cup “, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 160,2 km gr., 30.04.2011. – 31. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 573,5 km gr.kopv.., 05.-09.05.2011. – 19. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 123,2 km gr. 4.etaps.,09.05.2011. – 8. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 163,2 km gr. 3.etaps.,08.05.2011. – 3. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 132 km gr.  2. etaps.,  07.05.2011. – 60. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 151,3 km gr.1.etaps ,06.05.2011. – 21. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 3,8 km prologs,        05.05.2011. – 28. vieta;

  *    Z L M  Tour Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 183 km gr., 16.04.2011. – 89. vieta;

  *    La Cōte Picarde (FRA) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 173,9 km gr.,13.04.2011. – 90. vieta;

  *    Ronde van Vlaanderen (BEL) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 172,1 km gr.,09.04.2011. – 8. vieta;

 

1.1.            Andžs FLAKSIS LAT 1991 03 18 ( tr. K.Kandevics, N.Noreiko, J.Veide- MSĢ, V.Smirnovs ):

 

·         Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā  U-23 grupā  2.vieta ( 1888 punkti );

·         Pasaules Čempionāts , 32,2 km indiv.br.-46:19,5o ( 45,590 km/h ), 19.09.2011. – 37. vieta;

  *   Baltic Chain Tour (daudzdienu brauc.) 16.-20.08. ( 637,6 km – 13. vieta;

  *   Central European Tour ,  UCI 1.2 kat., 23.07.2011. – 26. vieta;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, Itālija, 165,6 km gr.br.- 4.43:08 uzv. (+ 03:31 ),   17.07.2011. 31. vieta;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, 25,00 km ind.br.- 34:59,59 ( vid.ātr.-42,866 km/h ),15.07.2011. 17. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 1. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 1. vieta;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 , 05.06.2011. – 40. vieta;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 , 04.06.2011. – 31. vieta;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 , 03.06.2011. – 21. vieta;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 , 02.06.2011. – 33. vieta;

  *    Tallinn – Tartu G P  Elite, UCI 1.1 kat. , 180 km gr., 28.05.2011. – 89. vieta;

  *    Tartu  G P  Elite, UCI  1.1 kat., 187. km gr, , 27.05.2011. – 25. vieta;

  *    Jurmala  Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 20.05.2011. –3. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 573,5 km gr.kopv..,05.-09.05.2011. – 29. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 123,2 km gr. 4.etaps.,  09.05.2011. – 8. Vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 163,2 km gr. 3.etaps.,08.05.2011. – 57. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 132 km gr.  2. etaps.,  07.05.2011. – 71. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 151,3 km gr.1. etaps,  06.05.2011. – 81. vieta; 

*    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 3,8 km prologs,           05.05.2011. – 30. vieta;

  *    La Cōte Picarde (FRA) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 173,9 km gr.,13.04.2011. – 27. vieta;

  *    Ronde van Vlaanderen (BEL) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 172,1 km gr.,09.04.2011. – 3. vieta;

 

1.3.  Indulis BEKMANIS   LAT 1989 02 21 ( tr. J.Krišlauks, V.Smirnovs ):

 

·         Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā  U-23 grupā  3.vieta ( 1688 punkti );

   *    Pasaules čempionāts   168 km gr.br. Copenhagen, 23.09.2011.,  – 47. vieta;

  *   Kemen Omloop Echt-Susteren177 km gr. UCI 1.2 k. , Echt Holande, 04.09.201124. vieta;

  *   Baltic Chain Tour (daudzdienu brauc.) 16.-20.08. ( 637,6 km – 4. vieta;

  *   Central European Tour ,  UCI 1.2 kat., 23.07.2011. – 27. vieta;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, Itālija, 165,6 km gr.br.- 4.43:08 uzv. (+ 04:32 ),   17.07.2011. 44. vieta;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, 25,00 km ind.br.- 36:15,79 ( vid.ātr.-41,364 km/h ),15.07.2011. 46. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 11. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 3./4. vieta;

  *    Tallinn – Tartu G P  Elite, UCI 1.1 kat. , 180 km gr., 28.05.2011. – 24. vieta;

  *    SEB Tartu  G P  Elite, UCI  1.1 kat., 187. km gr, , 27.05.2011. – 31. vieta;

  *    Jurmala  Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 20.05.2011. –17. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 573,5 km gr.kopv.., 05.-09.05.2011. – 32. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 123,2 km gr.4.etaps.,09.05.2011. – 8. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 163,2 km gr.4.etaps.,08.05.2011. – 18. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 132 km gr.  2. etaps.,07.05.2011. – 29. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 151,3 km gr.1. etaps,06.05.2011. – 16. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 3,8 km prol., 05.05.2011. – 42. vieta;

  *    Z L M  Tour Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 183 km gr., 16.04.2011. – 31. vieta;

  *    La Cōte Picarde (FRA) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 173,9 km gr.,13.04.2011. – 10. vieta;

  *    Ronde van Vlaanderen (BEL) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 172,1 km gr.,09.04.2011. – 17. vieta;

 

1.4.    Armands BĒCIS  LAT 1991 01 13 ( tr. M.Bartusevičs, V.Smirnovs ):

 

·         Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā  U-23 grupā  4.vieta ( 1283 punkti );

   *    Pasaules čempionāts   168 km gr.br. Copenhagen, 23.09.2011.,  – 58. vieta;

  *   Sint – Gillis – Was114 km gr. Starpt.. , Beļģija, 08.09.20112. vieta;

  *   Kemen Omloop Echt-Susteren177 km gr. UCI 1.2 k. , Echt Holande, 04.09.201161. vieta;

  *   Baltic Chain Tour (daudzdienu brauc.) 16.-20.08. ( 637,6 km – 8. vieta;

  *   Central European Tour ,  UCI 1.2 kat., 23.07.2011. – 9. vieta;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, Itālija, 165,6 km gr.br.- 4.43:08 uzv.,17.07.2011. –DNF;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 6. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 5. vieta;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 , 128,4 km.gr.,05.06.2011. – DNF;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 , 04.06.2011. – 61. vieta;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 , 03.06.2011. – 50. vieta;

  *    Coupe des nations Ville Saguenay ( CAN ) Under-23 ,140,7 km.gr., 02.06.2011. – 4. vieta;

  *    Tallinn – Tartu G P  Elite, UCI 1.1 kat. , 180 km gr., 28.05.2011. – 34. vieta;

  *    Jurmala  Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 20.05.2011. –36. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 573,5 km gr.kopv..,05.-09.05.2011. – 17. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 123,2 km gr . 4. etaps.,09.05.2011. – 8. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 163,2 km gr. 3. etaps.,08.05.2011. – 4. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 132 km gr.  2. etaps.,   07.05.2011. – 9. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 151,3 km gr.  1. etaps.,06.05.2011. – 3. vieta;

  *    “Fife rings of Moscow, UCI Europe Tour 2.2 kat. , 3,8 km prologs.,    05.05.2011. – 35. vieta;

  *    Z L M  Tour Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 16.04.2011. – 103. vieta;

  *    La Cōte Picarde (FRA) , UCI Europe Tour 1.2 kat. ,  173,9 km gr.,13.04.2011. –  73. vieta;

 

1.5    Toms SKUJIŅŠ  LAT1991 06 15 ( tr. J.Krišlauks, V.Smirnovs ): 

 

·         Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā  U-23 grupā  5.vieta ( 991 punkts );

   *    Pasaules čempionāts   168 km gr.br. Copenhagen, 23.09.2011.,  – 35. vieta;

·         Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 3. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 3./4. vieta;

  *    Tallinn – Tartu G P  Elite, UCI 1.1 kat. , 180 km gr., 28.05.2011. – 8. vieta;

  *    SEB Tartu  G P  Elite, UCI  1.1 kat., 187. km gr, , 27.05.2011. – 29. vieta;

  *    Jurmala  Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 20.05.2011. –35. vieta;

  *    Z L M  Tour Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 183 km gr., 16.04.2011. – 24. vieta;

  *    La Cōte Picarde (FRA) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 173,9 km gr.,13.04.2011. – 22. vieta;

  *    Ronde van Vlaanderen (BEL) , UCI Europe Tour 1.2 kat. , 172,1 km gr.,09.04.2011. – 2. vieta;

 

 

1.5.    Andris VOSEKALNS  LAT 1992 06 26 ( tr. J.Veide -MSĢ., N.Noreiko, V.Smirnovs ):

 

·         Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā  U-23 grupā  6.vieta ( 729 punkti );

·         Pasaules Čempionāts , 32,2 km indiv.br.-47:07,63 ( 44,814 km/h ), 19.09.2011. – 48. vieta;

  *   Baltic Chain Tour (daudzdienu brauc.) 16.-20.08. ( 637,6 km – 3. vieta;

  *   Central European Tour ,  UCI 1.2 kat., 23.07.2011. – 24. vieta;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, Itālija, 165,6 km gr.br.- 4.43:08 uzv.,17.07.2011. –DNF;

·         Eiropas Čemp.Men U23 ,Offida, 25,00 km ind.br.- 35:23,64 ( vid.ātr.-42,380 km/h ),15.07.2011. 28. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 2. vieta

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 2. vieta

  *    Tallinn – Tartu G P  Elite, UCI 1.1 kat. , 180 km gr., 28.05.2011. – 21. vieta; 

 

1.7.  Aleksandrs KURBATSKIS   LAT 1992 03 22 ( tr. J.Krišlauks ):

·         Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā  U-23 grupā  8.vieta ( 386 punkti );

·         21. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens  Elite 101.km  04.09.2011.– 5. vieta;

·         Baltic Chain Tour (daudzdienu brauc.) 16.-20.08. ( 637,6 km – 3. vieta;

·         21. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens  Elite 101.km – 23. vieta;

·         Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 15. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 14. vieta;

  *    Jurmala  Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 20.05.2011. –28. vieta;

 

 1.8.  Rihards BARTUSEVIČS   LAT 1990 11 23 ( tr. M.Bartusevičs ):

·         Rīgas Riteņbraukšanas skolas rangā  U-23 grupā  12.vieta ( 241 punkts );

  *   21. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens  Elite 101.km – 23. vieta

  *   Central European Tour ,  UCI 1.2 kat., 23.07.2011. – 36. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas braucienā  178 km 26.06.2011.,Smiltene – 7. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  individ.braucienā  25 km 23.06.2011.,Smiltene – 12. vieta;

  *    Tallinn – Tartu G P  Elite, UCI 1.1 kat. , 180 km gr., 28.05.2011. – 39. vieta;

  *    Jurmala  Grand  Prix, UCI Europe Tour 1.2 kat. , 182 km gr., 20.05.2011. –40. vieta;

 

2. Junioru grupas ( 1993.g.->1994.g.dz. ) labākie  rezultāti 2011.gadā riteņbraukšanā šosejā:

 

2.1. Ernests  ČAKŠS,  LAT 1994 05 25 ; [ treneris Andris Rudzītis ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 1. vietā ( ar 1163 punktiem );

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.-6.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011;  291.km, kopv.- 7.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 7.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 25.08.2011;  108.km,   3. etaps.- 4.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 37.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.-   5.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –   3.vieta;

·         FIS – RSC Weltradsportwoche 2011.  13-20..08.2011;  5 dienu kopvētējumā.   –  1.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-junioriem 178 km           26.06.2011.,Smiltene – 1. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts indiv. br.-jun.,       20 km ( 0.29:17 ) , 23.06.2011.,Smiltene – 3. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,  17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 7.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,        18.06.2011;,            kriērijat.br. .- 9.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 20:35,57 –   4.vieta;

·         ”Rīgas 28. Velomaratons – Sporta gr.” Rīga,      05.06.2011;, 136 km, gr .br. 3.19:04 –  28.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda,   26.-29..05.2011., 282,6 km, kopv.. 6.38:27  –  56.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 29..05.2011.,4.et. 65 km, Ielu gr. br. 1.30:00  – 64.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,3.et. 86 km, gr. br.šos.  2.05:59  – 33.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,2.et. 21,5 km,   kom.br   0.27:57    – 7.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 27..05.2011.,1.et. 107,1km,   gr..br   2.27:13   – 68.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 26..05.2011. ,prologs ,3 km, ind.br..03:48,50-   29.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.03:48 ), 21.05.2011.,  Prieluļi – 9. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 75,4 km (1.54,12 ), 17.04.11., Dobele –  izstājās;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 14:44,45, 16.04.11., Dobele –  9. vieta;

 

2.2. Reinis   SIMANOVSKIS,  LAT 1993 10 14 ; [ treneris Jānis Krišlauks ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 2. vietā ( ar 854 punktiem );

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.-1.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011;  291.km, kopv.- 18.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 20.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 25.08.2011; 108.km,    3. etaps.- 15.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 55.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.- 14.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –   8.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 178 km – ( 4.32:15 ), 26.06.2011.,Smiltene – 8. vieta;

  *    Latvijas Čemp. indiv. br.-jun., 20 km ( 0.28:54 -41,52km/h) , 23.06.2011.,Smiltene – 1. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,  17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 4.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,        18.06.2011;,kriērijat.br. kopvēr..- 6.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 20:32,26   – 3.vieta;

·         ”Rīgas 28. Velomaratons – Sporta gr.” Rīga,      05.06.2011;, 136 km, gr .br. 3.19:04 –  31.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda,   26.-29..05.2011., 282,6 km, kopv.. 6.34:55  –  38.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 29..05.2011.,4.et. 65 km, Ielu gr. br. 1.30:00  –  25.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,3.et. 86 km, gr. br.šos.  2.05:59  –  32.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,2.et. 21,5 km,   kom.br   0.27:57    – 7.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 27..05.2011.,1.et. 107,1km,   gr..br   2.27:13   – 52.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 26..05.2011. ,prologs ,3 km, ind.br..03:46,37-   21.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.03:48 ), 21.05.2011.,  Prieluļi – 8. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 75,4 km (1.54,12 ), 17.04.11., Dobele –  4. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 14:15,80, 16.04.11., Dobele –  3. vieta;

 

2.3. Gatis   PUNDURS,  LAT 1994 07 24 ; [ treneris Jānis Krišlauks ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 3. vietā ( ar 628 punktiem );

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.-3.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011; 291.km,  kopv   .- 9.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 19.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  25.08.2011;  108.km,  3. etaps.- 24.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 11.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.-   3.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –  33.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 178 km – ( 4.32:15 ), 26.06.2011.,Smiltene – 5. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts indiv. br.-jun.,       20 km ( 0.29:33 ) , 23.06.2011.,Smiltene – 5. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,  17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 5.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,        18.06.2011;,kriērijat.br. kopvēr..- 1.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 21:09,45 – 11.vieta;

·         ”Rīgas 28. Velomaratons – Sporta gr.” Rīga,      05.06.2011;, 136 km, gr .br. 3.19:06 –  41.vieta;

·         ”Rīgas kritērija brauciens” Rīga,                         04.06.2011;, 48 km, krit.br.                 –  1.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda,   26.-29..05.2011., 282,6 km, kopv.. 6.38:30  –  57.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 29..05.2011.,4.et. 65 km, Ielu gr. br. 1.30:00  – 63.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,3.et. 86 km, gr. br.šos.  2.05:59  – 51.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,2.et. 21,5 km,   kom.br   0.27:57    – 7.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 27..05.2011.,1.et. 107,1km,   gr..br   2.27:13   – 34.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 26..05.2011. ,prologs ,3 km, ind.br..03:51,92 –  52.vieta;

·         Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.03:48 ), 21.05.2011., Prieluļi – 12. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 75,4 km (1.54,12 ), 17.04.11., Dobele –  izstājās;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 15:05,73, 16.04.11., Dobele – 11. vieta;

 

·         2.4. Krišjānis  BEITĀNS,  LAT 1994 12 11 ; [ treneris Jānis Krišlaiks ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 4. vietā ( ar 540 punktiem );

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.-5.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011; 291.km, kopv.- 17.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 17.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  25.08.2011;  108.km,  3. etaps.- 54.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 22.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.- 35.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –  24.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 178 km – ( 4.32:15 ), 26.06.2011.,Smiltene – 4. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts indiv. br.-jun.,       20 km ( 0.30:00 ) , 23.06.2011.,Smiltene – 9. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 12.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 21:01,02 –  9.vieta;

·         ”Rīgas 28. Velomaratons – Sporta gr.” Rīga,      05.06.2011;, 136 km, gr .br. 3.19:05 – 33.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda,   26.-29..05.2011., 282,6 km, kopv.. 6.34:25 –  31.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 29..05.2011.,4.et. 65 km, Ielu gr. br. 1.30:00  – 37.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,3.et. 86 km, gr. br.šos.  2.05:59  – 53.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,2.et. 21,5 km, kom.br   0.27:22     – 2.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.02:23 ), 21.05.2011., Prieluļi – 6. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 75,4 km (1.54,12 ), 17.04.11., Dobele –  izstājās;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 14:15,80, 16.04.11., Dobele –  6. vieta;

 

2.5. Pauls  ZVIRBULIS,  LAT 1994 10 18 ; [ treneris Jānis Krišlaiks ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 5. vietā ( ar 507 punktiem );

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.- 2. vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011; 291.km, kopv.- 20.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 24.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  25.08.2011;  108.km,  3. etaps.- 18.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 28.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.- 31.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –  13.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 178 km –  26.06.2011.,Smiltene – D N S;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 20:57,26 –  8.vieta;

·         ”Rīgas 28. Velomaratons – Sporta gr.” Rīga,     05.06.2011;, 136 km, gr .br. 3.19:07 –  60.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda,   26.-29..05.2011., 282,6 km, kopv.. 6.34:17 –  29.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 29..05.2011.,4.et. 65 km, Ielu gr. br. 1.30:00  – 35.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,3.et. 86 km, gr. br.šos.  2.05:17  – 28.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,2.et. 21,5 km,   kom.br   0.27:57    – 7.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 27..05.2011.,1.et. 107,1km,   gr..br   2.27:13   – 33.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 26..05.2011. ,prologs ,3 km, ind.br..03:50,63 –  39.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.03:48 ), 21.05.2011., Prieluļi – 14. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 75,4 km (1.54,12 ), 17.04.11., Dobele –  3. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 14:27,13, 16.04.11., Dobele –  8. vieta;

 

2.6. Ansis  BRĒMANIS,  LAT 1994 02 15 ; [ treneris Jānis Krišlaiks ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 6. vietā ( ar 465 punktiem );

·         Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 178 km –  26.06.2011.,Smiltene – D N F;

  *    Latvijas Čemp. indiv. br.-jun., 20 km ( 0.29:21 ), 23.06.2011.,Smiltene – 4. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,  17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 6.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,        18.06.2011;,             kriērijat.br..- 8.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 20:45,70 –   5.vieta;

·         ”Rīgas 28. Velomaratons – Sporta gr.” Rīga,      05.06.2011;, 136 km, gr .br. 3.19:08 –  67.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda,   26.-29..05.2011., 282,6 km, kopv.. 6.34:59  –  40.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 29..05.2011.,4.et. 65 km, Ielu gr. br. 1.30:00  – 55.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,2.et. 21,5 km,   kom.br   0.27:57    – 7.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 27..05.2011.,1.et. 107,1km,   gr..br   2.27:13   – 71.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 26..05.2011. ,prologs ,3 km, ind.br..03:50,55-   37.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.03:48 ), 21.05.2011., Prieluļi – 10. vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 75,4 km (1.54,12 ), 17.04.11., Dobele –  izstājās;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 16:09,82, 16.04.11., Dobele – 19. vieta;

 

2.7. Uldis  REITERS,  LAT 1993 02 15 ; [ treneri A.Belozerovs, M.Bartusevičs ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 7. vietā ( ar 437 punktiem );

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011; 291.km, kopv.- 38.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 13.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  25.08.2011;  108.km,  3. etaps.- 29.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 16.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.-  39.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –  12.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 178 km – ( 4.32:15 ), 26.06.2011.,Smiltene – 7. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts indiv. br.-jun.,      20 km ( 0.30:03 ) , 23.06.2011.,Smiltene – 10. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,  17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 9.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 21:07,26 –  10.vieta;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 15:08,82, 16.04.11., Dobele – 13. vieta;

 

2.8. Oskars  LIPOVSKIS,  LAT 1994 09 12 ; [ treneris Jānis Krišlaiks ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 8. vietā ( ar 378 punktiem );

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.-11.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011; 291.km, kopv.- 30.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 34.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  25.08.2011;  108.km,  3. etaps.- 21.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 45.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.- 30.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –  45.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 178 km –  26.06.2011.,Smiltene – D N F;

  *    Latvijas Čempionāts indiv. br.-jun.,      20 km ( 0.31:01 ) , 23.06.2011.,Smiltene – 16. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 14.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 21:20,48 – 13.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda,   26.-29..05.2011., 282,6 km, kopv.. 6.35:05  –  42.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 29..05.2011.,4.et. 65 km, Ielu gr. br. 130:00  –  34.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,3.et. 86 km, gr. br.šos.  2.05:59  – 35.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 28..05.2011.,2.et. 21,5 km,   kom.br   0.28:05    – 7.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 27..05.2011.,1.et. 107,1km,   gr..br   2.27:13   – 35.vieta;

·         ”GOLD DENE-Junior Tour” Klaipēda, 26..05.2011. ,prologs ,3 km, ind.br..03:51,80-   50.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.03:48 ), 21.05.2011., Prieluļi – 13. vieta;

 

2.9. Pēteris  JANEVICS,  LAT 1994 02 13 ; [ treneris Normunds Noreiko ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 9. vietā ( ar 310 punktiem );

·         Pasaules Čempionāts , 27,8 km indiv.br.-38:52,56 ( 42,905 km/h ), 19.09.2011. – 51. vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas kauss”,                17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 1.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,        18.06.2011;,              kriērijat.br.- 3.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,17.06.2011;,15 km,ind.br. 20:29,13      – 2.vieta;

·         ”Rīgas 28. Velomaratons – Sporta gr.” Rīga,      05.06.2011;, 136 km, gr .br. 3.19:04 –  32.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.02:23 ), 21.05.2011.,Prieluļi – 5. vieta;

 

2.10. Andrejs  SMIRNOVS,  LAT 1994 05 19 ; [ treneris Jānis Krišlaiks ];

 

·         RRS junioru grupas ranga sarakstā 10. vietā ( ar 180 punktiem );

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.-4.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 23.-26.08.2011; 291.km, kopv.- 44.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss” 26.08.2011; 44,81.km, 4. etaps.- 40.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  25.08.2011;  108.km,  3. etaps.- 39.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  24.08.2011;   93.km,   2. etaps.- 43.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.- 50.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs .   –  46.vieta;

·         21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, 04.09.2011;  101.km gr.br.     –4.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”,17.-18.06.2011;,ind.+krit.br. kopvēr..- 16.vieta;

·         ”27.Murjāņu sporta ģimnāzijas –MSĢ-  kauss”, 17.06.2011;, 15 km, ind.br. 22:31,67 – 20.vieta;

  *    Latvijas Čempionāts  grupas br.-jun., 109 km – ( 3.03:48 ), 21.05.2011., Prieluļi – D N F ;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 75,4 km (1.54,12 ), 17.04.11., Dobele –  izstājās;

  *    LR IZM un LSFP Pavasara m-tes gr.br.-jun., 10 km ind.br. 15:26,29, 16.04.11., Dobele – 17. vieta;

 

2.11. Lija LAIZĀNE ,  LAT 1993 07 06 ; [ treneris Mečislavs BARTUSEVIČS ];

 

·         Pasaules Čempionāts , 70 km grupas brauc..- 1.46:17 uzv. (+ 08:02 ),  23.09.2011. – 58. vieta;

·         Pasaules Čempionāts , 13,9 km indiv.br.-20:55, 37 ( 39,860 km/h ),      19.09.2011. – 27. vieta;

·         21.Latvijas riteņbr.Vienības brauciens, 04.09.2011; 101.km gr.br.W 18- 1.vieta;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;41,98.km, 1. etaps.- izst.;

·         LR Čemp.d-nu br.junioriem,”Zemgales kauss”  23.08.2011;  3.km, prologs . – 67.vieta;

·         Eiropas Čemp.juniorēm ,Offida, Itālija, 69 km gr.br.- 2.11:13 uzv. (+ 09:42 ),       17.07.2011. – 24. vieta;

·         Eiropas Čemp.juniorēm ,Offida, Itālija, 15 km ind.br.- 23:15,59. ( 38,693 km/h ),  15.07.2011. – 11. vieta;

  *    Latvijas Čempionāts indiv.br. sievietēm,       20 km ( 0.30:40 ) , 23.06.2011.,Smiltene – 1. vieta;

 

RRS  LABĀKIE  AUDZĒKŅI  2011. GADĀ  MTB  VĒRTĒJUMĀ   

 

J U N I O R I.  

 

 

1.  Vieta  –  Pēteris   Janevics.  (  tren.  N.Noreiko).

 

Gunn Rita Marathon Campionato Mondiale Mtb – 26/06/2011. Itālija. Distance  Classic.

 

 

1. Kopējais vērtējums  pa visām  grupān    –  4. vieta

2. Junioru  vērtējums                                     –  1. vieta

 

Eiropas čempionats  XCO 05.08.2011.  Slovakija. – 42 vieta  (juniori).

 

Pasaules čempionats  XCO 01.09.2011. Šveice. – 58. Vieta (juniori)

 

 

Latvijas  sacensības.

 

 Latvijas čempionāts  MTB  maratonā ( junioi ).                 1.  vieta.

 Latvijas  čempionāts  MTB krosā       ( juniori).                 1. vieta.

 Latvijas  čempionāts  riteņbraukšanas  krosā (juniori).   1. vieta.

 SEB  maratoni  –  visos  posmos junioru  vertējumā          1. vietas.

 SEM  maratonu   kopvērtējums                                           1. vieta.

 

 

 

2.  Vieta –   Uldis  Reiters. ( M.Bartuševics).

Latvijas čempionāts  XCO                                                 5.  vieta.

 

 

3.  Vieta  –   Pēteris  Remerts ( A.Rudzītis ).

Latvijas  čempionāts  XCO                                                  6.  vieta.

 

 

 

J A U N I E Š I.

 

1.Vieta – Reinis  Mārtiņš  Priedītis ( N.Noreiko ).

 

Latvijas  čempionāts  XCO                                             1.  vieta.

Latvijas Jaunatnes  Olimpiāde                                         2.  vieta.

SEB   MTB  maratoni                  četros  posmos            1.  vietas.

 

2.Vieta –  Andrejs  Podāns ( M.Bartuševics ).

 

Latvijas  Jaunatnes  Olimpiāde                                             1.  vieta.

SEB  MTB maratonos                                        viena          1.  vieta.

                                                                            Divas         2.  vietas.

 

 

 

3.Vieta  –  Didzis  Krogzems ( N.Noreiko ).

Latvijas  Jaunatnes  Olimpiāde                                      7.  vieta


Z Ē N I.

 

 

1.  Vieta  –  Dāvis   Perševics ( N.Noreiko ).

Latvijas čempionāts  XCO                                             1.  vieta.

SEB MTB  maratoni            visos  7 posmos                 1.  vietas.

 

 

2.Vieta  –  Tomas  Kārlis  Iļjenko ( J.Krišlauks ).

Latvijas  čempionāts  XCO                                            2.  vieta.

SEB  MTB maratoni       5  posmos                               2.  vietas.

 

3.  Vieta  –  Nils   Ķelderis           ( J.Krišlauks ).

Latvijas  čempionāts  XCO                                            2.  vieta.

SEB  MTB  maratoni                2 posmos                      2.  vietas.

                                                  3 posmos                      3.  vietas.

 

V Ī R I E Š I  –  ELITE

 

 

1.Vieta  –  Ernests  Benhens – Bēkens ( V.Smirnovs ).

Port  of  Tallin ( UCI 2. kat. )                                          8.  vieta.

Latvias  čempināts   XCO                                               2.  vieta.

Latvijas   čempionāts XCM                                             2.  vieta.

 

2.Vieta  –  Matīss  Preimanis ( M.Bartuševics ).

Port  of  Tallin ( UCI 2.kat. ).                                          6.  vieta.

Latvijas čempionāts  XCO                                              1.  vieta.

Tartu  MTB  Granprix                                                     6.  vieta.

 

3.Vieta  –  Ervīns  Smoļins  ( N.Noreiko ).

Latvijas čempionāts  XCO                                              5.  vieta

Latvijas čempionāts  XCM                                             12.  vieta

Eiropas čempionāts  XCO                                               58.  vieta.

 

Rīgas Riteņbraukšanas skolas  audzēkņu labākie sasniegumi – RD IKSD nominācijai par 2010.gadu: 

1.      Šosejā:  

1.1. Lija  LAIZĀNE  par sekojošiem sasniegumiem:

·         Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles – 9. vieta.

·         Latvijas čempionāts sievietēm indiv.braucienā – 3. vieta;

·         Latvijas “Pavasara” meistarsacīkstes jun./siev. indiv. un grupas brauc.- 1. vietas; 

·         Rīgas pilsētas sezonas atklāšanas sacensībās indiv.braucienā šosejā – 1. vieta.

1.2. Toms SKUJIŅŠ par skojošiem sasniegumiem:  

·         Pasaules kausa U-23 grupas 4. posmā – 28. vieta;

·         Pasaules kausa U-23 grupas 5. posmā – 27. vieta;

·         Pasaules kausa U-23 grupas 6. posmā – 8. vieta;

·         Eiropas čempionāta U-23 gr. indiv. un gr. brauc. – 29. un 35. vieta;

·         Tartu GP , UCI 1. kateg. sac. grupas brauc. – 2. vieta;

·         Starptautiskās sac. “Memorial of Oleg Dyachenko” – 3. vieta;

·         Starptautiskā daudzdienu sac. “Tour de Moselle” – 2. vieta kopv. + 1. vieta pirmā posmā;

·         Starptautiskās daudzdienu sac. “Norges Syklefestival” – 1. vieta kopv. + 1. vieta – 1.; 2.; 3.; un 6. posmā;

·         Rīgas 2010.gada Velomaratonā sporta grupā – 1. vieta.

 

1.3. Rihards  BARTUSEVIČS  par sekojošiem sasniegumiem:

·           Austrijas daudzdienu velobrauciens – 1. vieta kopv. + 1. v. 3-jos posmos; 2. v. – 2-os posmos; 3.v. – 1-nā posmā;

·         Latvijas Vienības brauciens Elites grupā – 1. vieta. 

 

2. Riteņbraukšanā B M X    

2.1.  Kristaps VINTERS   par sekojošiem sasniegumiem: 

·         Eiropas čempionāta posma sacensības Norvēģijā – 1. vieta;

·         Pasaules čempionāts Dienvidāfrikā – 8. vieta; 

·         Eiropas čempionāta 5. un 6.kārtas sac. Vācijā – 8. un 1. vietas;

·         Eiropas čempionāta 9. un 10. kārtas sac. Čehijā – 4. un 6. vietas;

·         Baltijas kaussa sacensības Valmierā 1. vieta;

·         Latvijas čempionāta 1.; 2.; 3.; 5.; 6- to kārtu sacensības  5-cas 1. vietas; 

·         Latvijas meistara sacensības Valmierā – 2. vieta. 

2.2.  Klāvs  LISOVSKIS   par sekojošiem sasniegumiem:

·         Eiropas čempionāta sac. junioriem Norvēģijā – 2. vieta;

·         Baltijas čempionāta kausa sacensības Tartu un Šauļos – 2 reizes 1. vieta; 

·         Eiropas čempionāta  5. un 6. kārtas sac. junoriem Vācijā – 30. un 27. vietas; 

·         Eiropas čempionāta 10. kārtas sac. Čehijā – 11. vieta;  

·         Eiropas čempionāta sacensības Norvēģijā – 19. vieta;

·         Latvijas čempionāta sacensību kopvērtējumā – 4. vieta. 

3.    riteņbraukšanā  M T B

3.1. Ernests BENHENS – BEKENS  par sekojošiem sasniegumiem:

·         Eiropas čempionāta sacensībās U-23 gr. MTB XCM Maratona distancē  5. vieta;

·         Latvijas čempionāta sacensībās MTB  XCO Elites grupā – 1. vieta.

 

3.2.  Pēteris JANEVICS        par sekojošiem sasniegumiem:

·         Starptautiskas sacensībās “Sant Wendeler 2010” MTB Maratons Elites grupā – 1. vieta;

·         Starptautiskas sacensības “Montebena 2010” MTB Jauniešu grupā – 1. vieta;

·         Latvijas čempionāts MTB krosa distancē jauniešiem (16.g.) – 1. vieta;

·         Latvijas SEB  MTB  6-šu kārtu maratonā 1. v. kopv.; 1.v.- 1.; 3.; 4.; un 6.-tā posmos 1. vieta; 

·         Latvijas čempionātā šosejā jauniešiem ( 16.g.)  2-as reizes 3. vieta.

 

 3.2. – Rīgas pilsētas konkursa nominācijā “Rīgas sporta laureāts 2011” konkusam tika pieteikti:

3.2.1. Riteņbraukšanā šosejā par sekojošiem sasniegumiem 2011.gada sezonā:

          Andris SMIRNOVS  – 1.vieta RRS grupas U-23 ranga sarakstā ar 2 070 punktiem:

            – 10.vieta – Championnats du Monde UCI (DEN / CM ) , Men * Under 23 – 23.09.2011.

  

4. Rīgas sporta skolu nominācijā ” Par mūža ieguldījumu interešu / sporta izglītībā” :

4.1.  RRS treneri  –  Andri  RUDZĪTI  ( 2010.g. )

4.1. RRS treneri –  Mečislavu BARTUSEVIČU ( 2011.g. )

Andri Rudzīti par ilggadēju riteņbraukšanas trenera darbu no1965.gada strādājot Siguldas sporta skolā, BSB “Daugava”, Sporta klubā  “RER”, RS “Marss”, tagad  “R R S “. 

Sagatavojis :   

Pasaules Junioru čempionus riteņbraukšanā trekā Andri Zelču-Ločmeli un 

Ēriku Feldmani, Eiropas čempionāta U-23 3.vietas ieguvēju Artūru Ansonu. 

Savulaik vadījis Latvijas junioru izlasi riteņbraukšanā. _is

Mečislavu Bartuseviču par  ilggadēju riteņbraukšanas trenera darbu no 1964.gada strādājot