slider2

Personiskā informācija:

Pers.mob.tālr.:  2955 66 66

E-pasts: vitalijsmirnov@gmail.com

Sporta veidi: riteņbraukšana Šosejā, Treks.

Adrese: Stāmerienes iela 8, Rīgas 9.vakara-maiņu vsk. (netālu no T/c “Alfa”)

Vitālijs Smirnovs, bijušais LPSR izlases dalībnieks riteņbraukšanā šosejā, savas trenera darba gaitas sāka 1974.g., kā Rīgas elektotehniskās rūpnīcas ( RER ) Sporta kluba vecākais treneris riteņbraukšanā šosejā. veltot šā sporta veida attīstībai 14 gadus.

no 1989.-1995.g.( 7 gadus )  turpina strādāt Rīgas pils. Specializētā Olimpisko riteņbraukšanas rezervju bērnu jaunatnes sporta skolā ( SORR BJSS ) par vecāko treneri.

Jauns izaicinājums bija 6 gadu ilgais darbs ar Ēģiptes nacionālo izlasi riteņbraukšanā šosejā (1995.-2001.).

Atgriezies Latvijā 2001.g.kļūst par Eiropas kontinentālās riteņbraukšanas komandas “Rietum Banka – Rīga” vecāko treneri, no 2002.gada apvienojot darbu ar Speciālizēto Olimpisko rezevju riteņbraukšanas bērnu un jaunatnes sporta skolas “Baltika” vecākā trenera pienākumiem ( no 2008.g. 1.aprīļa – Rīgas Riteņbraukšanas skolas ). Vairākkārtīgi veicis Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Treneru padomes uzticētos pienākumus darbā ar Latvijas junioru un U-23 izlasēm riteņbraukšanā šosejā.

Latvijas PSR Nopelniem bagātais treneris ( no 1989.g.) sagatavojis riteņbraucējus:

Pjotru UGRJUMOVU ( 2. un 3.vietas ieguvēju prestižajā daudzdienu velobraucienā “Tour de France”, 2.un3. vieta daudzdienu velobraucienā “Dziro de Italija” );

Eiropas junioru godalgoto vietu ieguvējus – Kalvi EISAKU, Artūru ANSONU, Normundu LASI;

Vairākkārtējus Latvijas Republikas čempionus riteņbraukšanā šosejā Elites grupā: Alekseju SARAMOTINU, Oļegu MEĻEHU, Normundu LASI, Herbertu PUDĀNU.

V.Smirnova 2018.gada sacensību kalendārs